Jdi na obsah Jdi na menu

Sardinie, Alghero. Tip na letenky a výlet.

15. 8. 2013

Tak se nám prázdniny pomalu blíží ke konci. S koncem prázdnim nám však začíná období vhodné pro low cost cestovatele , kteří si rádi prodlouží léto nějakým zajímavým výletem do jižních destinací. Pokud tedy máte 8 dní volna a plánujete kam vyrazit za podzimním sluncem pak doporučuji návštěvu Sardinie.

Konkrétně do historického městečka Alghero. Přímé lety z a do Bratislavy se dají pořídit již od  39 Eur na osobu. Operuje Ryanair.

 Odlet BTS  - AHO   14.11.2013              Návrat AHO - BTS  21.11.2013                                      další varianty a aktuální ceny  zde      ( Zadej odlet Bratislava , přílet Alghero a hledej ).  I když polovina listopadu na Sardinii nebude nejspíš vhodná ke koupání o to vhodnější bude například na návštěvu parku Porto Conte a jiných přírodních zajímavostí. Přílet do Alghera v 18,00 hod zajišťuje bezproblémové využití městské dopravy do centra Alghera.

Pokud hledáte inspiraci pak doporučuji můj cestopis z této destinace z roku 2009 zde.

Výhodou je dobrá dostupnost všech zajímavostí hromadnou dopravou.

 

Také si můžete půjčit vůz na letišti.  Největší německý operátor 

Billiger Mietwagen  

pro Vás vyhledá nejvýhodnější nabídku většiny světových autopůjčoven a navíc získáte                nejlepší nabídku doplňkových pojištění nebo plnou nádrž PHM za zvýhodněné ceny. 

 

Ubytování se dá pořídit již od cca 20 Eur na noc za osobu. 

výhodná nabídka a srovnání cen ubytování na Sardinii

Pokud si netroufáte na organizaci výletu samostatně doporučuji využít některou z Last minute     nabídek od společnosti  

Dovolená ŘeckoSuper Last Minute

           

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 
Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×