Jdi na obsah Jdi na menu

Jak na cestovní pojištění, povinné ručení a jiné pojistky:

4. 3. 2016

Součástí každé cesty do zahraničí by jistě mělo být kvalitní cestovní pojištění !!  

Formulář najdete dole na stránce nebo rovnou na   Top- pojištění:

 

I jednodenní lyžování v Rakousku nebo na Slovensku Vás může dostat do velkých problémů. Díky online pojištění u našeho partnera Top pojištění,  Vám stačí 5 minut a často méně než 20 kč za den, aby jste si užili svůj výlet bez obav.

 

Výhody našeho online pojištění:

 

1 - rychlost uzavření pojistky. Cca 5 minut a při platbě kartou Vám platí pojistka hned další den. A to vše doma nebo na  cestách, z PC nebo mobilu.

2 - cena za pojištění. Nejlevnější nemusí znamenat nejlepší, ale přesto může být kvalitní. U nás si vždy vyberrete produkt z mnoha nabídek, těch nejspolehlivějších pojišťoven. Máme produkty pro turisty i horolezce s neomezeným rozsahem plnění.  

3 - vše dostupné online. Kartičky od pojištění a všechny informace o rozsahu máte ihned k dispozici a můžete si je ihned vytisknout nebo uložit jako PDF do mobilu a tak je budete mít vždy při sobě. 

 

Doporučujeme: Při výpočtu pojištění si můžete nastavit mnoho parametrů. Dle našeho názoru je dobré se připojistit i na odpovědnost vůči škodě na majetku, a hlavně škodě na zdraví způsobené jiným osobám !! Pojištění odpovědnosti.

 

4 - podpora v češtině zdarma !! U všech uzavřených pojistek máte telefon, kde je 24 hodin a 7 dní v týdnu služba, která Vám poradí jak postupovat v případě pojistné události.

 

5 - povinné ručení nebo havarijní pojištění doporučujeme si spočítat vždy nově každý rok cca 2 měsíce před koncem Vašeho pojistného období. Často se stává, že od jiné pojišťovny můžete dostat levnější nabídku při stejném nebo větším rozsahu poskytovaných služeb. Za 5 ti minutové porovnání, tak můžete ušetřit někdy až tisíce kč. 

 

Doporučení: 

Pojistnou částku u vozidel starších 3 roky udávejte tak, aby odpovídala ceně podobného vozidla. Často se ponechává částka tak jako při nákupu nového a pojistka vychází vyšší. Přesto v případě velké nehody je proplacena výše škody pouze do aktuální hodnoty vozidla.

 

6 - pojištění domácností. Zde si můžete vybrat z mnoha různých variant a rozsahů služeb i plnění. Opět Vám bude doporučeno porovnání více nabídek. 

 

Doporučení:  

Pojistnou částku a parametry ve smlouvách starších 3 roky je vhodné upravit podle aktuální situace, a popřípadě smlouvy aktualizovat.

 

Tak ji z chutí do toho.

Šťastnou cestu, mnoho pohodových kilometrů na cestách a klidné spaní přeje  BRNOLOWCOST  

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 
Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×