Jdi na obsah Jdi na menu

Hawaii 2013,10 den Kaena beach

4. 1. 2014

 

19.4.2013 10 den

 

Ráno nás opět čeká dávka novin před dveřmi a milá pokojská znovu doplňuje dávku čajů a kávy. Mohu říci, že hawajská káva je plně srovnatelná s kávou v Itálii. Je však trochu jemnější chuti. Ráno opět nádherný den. Odjez z apartmánů máme až kolem 12 hodiny a tak hned po snídani odcházíme k místnímu bazénu a užíváme si sluníčka. Podaří se nám pořídit krásné fotografie místní zelené ještěrky.

 

9.den-18.4.2013-prohlidka-okoli-apartmanu-v-kaapaa---20-.jpg

 

Všechno krásné jednou končí a ve 12 hodin balíme a odjíždíme do kempu směr sever. Již při odjezdu se začíná kazit počasí a po cestě nás kropí první kapky dnešního dne. Doufáme, že déšť jako obvykle brzy skončí. Bohužel jsme se tentokráte mýlili. Předpověď měla tentokráte pravdu a za celé odpoledne nepršelo snad 10 minut, ve kterých jsme stačili postavit stan.

Naše poslední odpoledne na Kauai jsme tedy strávili čtením knih a časopisů v autě. Brzy po setmění stále prší a tak zaleháme. Pršet přestává až kolem půlnoci. V tomto počasí ani nepřijel Ranger pro platbu a vzhledem k tomu, že ráno odjíždíme brzy na letiště tak alespoň za poslední noc ušetříme. 

Druhý den před odjezdem stíháme foto východu slunce

 

10-11.den-20.4.2013--a-vychod-slunce-na-aniny-beach--28-.jpg

 

 

Ostatní dny na Hawaji:

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 
Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×