Jdi na obsah Jdi na menu

Kuriózní historky českých turistů: vybrečela si letenku, prase ukradlo stan

25. 12. 2012

zdroj Novinky.cz

České důchodkyni se podařilo díky vysokému věku a pláči odletět letadlem bez správné palubní letenky. „Skupina tuzemských seniorů letěla do Portugalska na sportovní hry. Letěli ve dvou skupinách dva dny po sobě. U jedné seniorky aerolinka zrušila zpáteční let z důvodu „no show“.

K mému překvapení se po návratu skupiny u mě paní objevila se sepsanou stížností, že přišla na letiště, ale nebyla na seznamu cestujících. A to samé i na cestě zpátky. A že se tedy do letu dostala jenom díky svému nářku, stáří, přímluvě zbytku skupiny a ochotě mladé dívčiny na odbavení,“ popsal své zkušenosti Josef Trejbal, ředitel portálu Letuška.cz.

Po několikaměsíčním pátrání se celý případ podařilo rozplést. „Paní se dostavila v Praze k odletu o den dříve, než měla. Jenomže paní se pustila do breku, ostatní ze skupiny dosvědčili, že k nim patří a dívčina na odbavení si nevšimla, že na letence je datum odletu o den později - babičky jí bylo líto, a tak ji do letu nacpala. Jelikož však ve správný den paní oficiálně nenastoupila, zcela logicky jí společnost z důvodu ‚no show‘ zrušila i zpáteční let. A situace se pak proto opakovala v Portugalsku,“ uzavřel kuriózní případ Trejbal. 

více zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 
Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×