Jdi na obsah Jdi na menu

Perly z reklamací zájezdů

16. 12. 2012

Pracovníci reklamačních oddělení tuzemských cestovních kanceláří se letos opět nenudili. Klienti je zavalili i řadou kuriózních stížností a požadavků. Stížnosti se různí, jedno mají ale společné: Všichni klienti požadují vrácení peněz.

"Cestovní kancelář by měla upozornit, že v době odlivu není voda v moři," stěžoval si klient CK Exim Tours.

"V katalogu neuvádíte, na které světové straně bude v Řecku východ slunce," napsal jiný klient.

Další stížnost se týkala jídla: "V den odletu jsme odjížděli z hotelu již v sedm hodin ráno, a nemohli jsme si tak vychutnat palačinky, neboť se připravovaly až v 7:30."

Dalšímu českému turistovi se nelíbilo, že má k dispozici jen dvě ruličky toaletního papíru denně.

Občas se blýsknou i zaměstnanci reklamačních oddělení cestovních kanceláří. Klientovi, který si stěžoval, že když odhrnul závěs "ve sprše byla samá, jak já řikam sviňucha, no prostě se to tam pěkně hemžilo", v reklamaci odpověděli: "Co nazýváte sviňuchou Vy, to nevíme, ale český jazyk nazývá sviňuchou obecnou (Phocoena phocoena) druh kytovce, tedy živočicha, jehož výskyt ve Vaší koupelně by byl skutečnou biologickou senzací, jelikož typickým biotopem tohoto savce je moře." 

"V Egyptě se očekává smlouvání při nákupu na stáncích, to nám znepříjemnilo pobyt," tvrdil při reklamaci klient cestovní agentury Invia.cz.

Další klient napsal, že když přišel na oběd v plavkách, personál mu řekl, že tam v plavkách být nesmí, a tak si je sundal.

"Led ve sklenici vydržel pouze krátkou chvíli, poté bylo nutné jít zpět na bar a doplnit," zněla jiná výtka.

"U pyramid mě obtěžovali místní obyvatelé s prodejem různých věcí a zkazili nám celý výlet. Žádám o vrácení ceny," požadovala další klientka.

více na http://aktualne.centrum.cz   zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - policejní

16. 12. 2012 21:32

V noci sedí ožralej chlap u lampy veřejnýho osvětlení a šťourá klíčema do dvířek na lampě. Přijde k němu policajt a ptá se: "Pane co to tady vyvádíte?"
Chlap odpovídá: "Ale jdu domů a nemůžu se trefit do zámku u dveří!"
Policajt ustoupí, podívá se vzhůru a říká: "No ale nahoře se ještě svítí tak zkuste zazvonit!"

 

 

 
Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×